JO MALONE LONDON LIME BASIL & MANDARIN

Kiedy pierwsze informacje powoli do mnie docierały, że marka Jo Malone London będzie dostępna w Polsce nie wierzyłam.Powiedziałam, że dopiero w momencie kiedy będę mieć ukochany flakon i świece w dłoni uwierzę! I stało się Jo Malone London jest już częścią mojej toaletki. Gości i zajmuje zaszczytne miejsce. Obiecuję, że artykułów na temat  Jo Malone London będzie tu pełno. Bo o takich kompozycjach i niesamowitych wrażeniach trzeba mówić głośno. LIME BASIL & MANDARIN

Zauroczyłam się nim. To co najdziwniejsze wcale nie od pierwszego spotkania. Spośród wszystkich zapachów wybrałam zupełnie inne jako ideały, jednak tamte było bardzo moje, słodkie, kwiatowe, ciężkie. A ten? Ten stał się czymś nadzwyczaj idealnym na dni w biegu przez tą swoją lekkość. Nie męczy bo otula mnie cytrusowo-aromatyczna mieszanka. Wzbudza zachwyt i ciekawość bo jest inny, taki niesamowity. Ma głębie nad którą możemy się rozpływać.

Uwierzcie mi zaczynam spełniać swoje kolejne marzenie - piszę tu dla Was na temat Jo Malone London. To niesamowite uczucie, bo zapachy są dla mnie bardzo ważne. Wyrażają nas samych, mówią o nas bardzo dużo, to nasze emocje, kawałek intymnego świata.
Lime Basil & Mandarine został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka i bergamotka; nutami serca są bazylia, bez, irys i tymianek; nutami bazy są paczula i wetyweria. Zapach jest bardzo trwały. To co w nim uwielbiam, po pewnym czasie ja osobiście przestaje go czuć, jednak wszyscy w koło pytają, a to oznacza, że jednak nie ulatnia się tak szybko. KTÓRE ZAPACHY POLECAM Z JO MALONE?

Powyżej kilka jeszcze innych zapachów, które wzbudziły moją ogromną ciekawość. Zwłaszcza jeżyny ukryte w szklanym flakonie, to przywołanie dziecięcych lat. Mirra i Tonka to słodycz i ciężkość na zimowe dni. Kwiatowe mieszanki w postaci róży i piwonii to ideały na wiosnę. Chce więcej i więcej.... Jo Malone London nie pozwala zatrzymać się na jednym zapachu, on kusi i woła o kolejne przez tą ciekawość, tajemniczość, którą się otacza.

2 komentarze:

  1. Kuszą mnie te zapachy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne minimalistyczne flakony i opakowania ! ♥ dużo słyszałam o tym, że można bez obaw łączyć np dwa zapachy ze sobą, co w efekcie powoduje powstanie nowego zapachu który jest taki nasz i tylko nasz ♥

    OdpowiedzUsuń

Instagram